Časté otázky


 1. Kolko hodín bude schnúť sedačka po tepovaní?

Závisí to hlavne od materiálu sedacej súpravy a od toho, ako velmi bola znečistená. Samozrejme záleží aj od teploty v interiéri alebo exteriéri. Zvyčajne je doba schnutia 4-8 hodín. Odporúčame tepovať sedacie súpravy v čase, keď ich niekoľko hodín nebudete využívať.

2. Prečo tepovať?

Pri tepovaní sa:

  1. odstraňujú roztoče a prach
  2. navracia sa textíliám pôvodná farebnosť
  3. príjemne prevonia textília
  4. regeneruje a vyrovnáva vlákna  

3. Prečo tepovať interiér vozidla?

  • Pri použití kvalitného tepovača Kärcher čistenie a tepovanie prebieha len za použitia vody a čistiaceho prípravku - kvalitnej chémie od spoločnosti karcher.
  • Hĺbkovým tepovaním interiéru sú odstránené všetky nečistoty od blata, cigaretového popola, čokolády a iných nečistôt, baktérií a alergénov...
  • Týmto spôsobom je možné trvalo vyčistiť škvrny od nápojov a jedál, či chlpy od domácich miláčikov
  • Po skončení tepovania ostane vo Vašom interiéri vozidla svieža vôňa a krásny, čistý ahlavne zdravý interiér bez zápachov a škvŕn.

4. Aký je postup pri Tepovaní?

  1. Pri strojnom tepovaní zostáva povrch vlhký a nie premáčaný. Pri ručnom čistení ostáva povrch mokrý, má dlhú dobu schnutia a môže dôjsť k jeho zatuchnutiu a splesniveniu.
  2. Pri strojnom tepovaní používame výhradne profesionálnu chémiu, ktorá je veľmi účinná, šetrná k čistenému povrchu, má protiplesňové a antibakteriálne účinky a uvoľní i tú najpoddajnejšiu špinu, škvrny a roztoče nachádzajúce sa v hĺbke vlákien. Pri ručnom čistení nie je možné čistiť až do hĺbky vlákien a nečistoty sa iba líčia po povrchu.

5. Tepujete aj vo večerných a nočných hodinách?

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách, lebo nie každá prevádzka sa dá tepovať cez pracovnú dobu. Vo väčšine prípadov sú to reštauračné zariadenia alebo väčšie firmy.


6. Pracujete aj počas sviatkov a cez víkendy?

Pracujeme aj počas sviatkov i víkendov bez príplatku.


7. Kedy tepovať?

Tepovaním odstraňujeme z čalúnenia a kobercov špinu, škvrny a hlavne prach, obsahujúci prachové roztoče, ktorých výlučky sú hlavným alergénom spôsobujúcim tzv. alergiu na prach a v ťažších prípadoch i astmu. Aj navonok čistá sedačka alebo koberec v sebe ukrýva dostatok prachu, ktorý bežným vysávačom dôkladne nevysajete. Tepovaním je látka prečistená až do hĺbky vlákien a uvoľnené nečistoty sú nasávané naspäť do stroja. Čistením "na mokro" nedochádza k víreniu prachu.

Máte otázku ?

Objednávky 0902 433 220