Tepovanie sedačiek

Nová Baňa, Žarnovica, Žiar nad Hronom, okolie 

Tepovanie sedačiek - profesionálna služba pre čistý a svieži domov 

Sedačky sú neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Používame ich na relaxáciu, prácu alebo zábavu. Aby však sedačky vyzerali dobre a čisto, je potrebné ich pravidelne čistiť. Pri tepovaní môžete zvážiť, či by nebolo dobré vytepovať aj koberce či matrace.

Prečo je dôležité tepovať sedačku?

Sedačky sú vystavené každodennému opotrebovaniu. Na ich povrchu sa hromadí prach, nečistoty, zvieracia srsť, ale aj baktérie a alergény. Tepovanie je jediný spôsob, ako odstrániť nečistoty a prach z hĺbky sedačky a obnoviť jej pôvodný vzhľad.

Výhody profesionálneho tepovania sedačiek:

  • Odstránenie aj tých najodolnejších nečistôt
  • Zlepšenie vzhľadu a domácej pohody sedačky
  • Zníženie rizika vzniku alergií

Naše služby

Ponúkame vám profesionálne tepovanie sedačiek. Používame najmodernejšie technológie a postupy, ktoré zaručujú vysokú kvalitu práce.

Naša firma má viac ako 10 rokov skúseností s tepovaním sedačiek. Používame najmodernejšie tepovače a čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Po tepovaní vašej sedačky bude vyzerať ako nová. Budete na nej môcť pohodlne relaxovať a užívať si jej čistotu a sviežosť.

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite viac o našich službách.

DOBA SCHNUTIA SEDAČKY

Doba schnutia sedačiek a čaľuneného nábytku je cca 2-9 hodín. Matrace do 4 hodín. Záleží od typu čisteného materialu, stupni znečistenia, hlavne na teplote a vetrateľnosti v danej miestnosti.

Pri nehode po psoch, mačkách, rozliaty nápoj, krv, nečistiť ručne bez odsávania (možnosť spraviť ešte vačšiu škodu), ale čo najskôr vytepovať strojom.

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách cez víkendy a sviatky bez príplatkov.