Tepovanie sedačiek

Nová Baňa, Žarnovica, Žiar nad Hronom, okolie 

Tepovanie sedačiek - profesionálna služba pre čistý a svieži domov 

Sedačky sú neoddeliteľnou súčasťou našich domovov. Používame ich na relaxáciu, prácu alebo zábavu. Aby však sedačky vyzerali dobre a čisto, je potrebné ich pravidelne čistiť.

Prečo je dôležité tepovať sedačku?

Sedačky sú vystavené každodennému opotrebovaniu. Na ich povrchu sa hromadí prach, nečistoty, zvieracia srsť, ale aj baktérie a alergény. Tepovanie je jediný spôsob, ako odstrániť nečistoty a prach z hĺbky sedačky a obnoviť jej pôvodný vzhľad.

Výhody profesionálneho tepovania sedačiek:

  • Odstránenie aj tých najodolnejších nečistôt
  • Zlepšenie vzhľadu a domácej pohody sedačky
  • Zníženie rizika vzniku alergií

Naše služby

Ponúkame vám profesionálne tepovanie sedačiek. Používame najmodernejšie technológie a postupy, ktoré zaručujú vysokú kvalitu práce.

Naša firma má viac ako 10 rokov skúseností s tepovaním sedačiek. Používame najmodernejšie tepovače a čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Po tepovaní vašej sedačky bude vyzerať ako nová. Budete sa na nej môcť pohodlne relaxovať a užívať si jej čistotu a sviežosť.

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite viac o našich službách.

DOBA SCHNUTIA SEDAČKY

Doba schnutia sedačiek a čaľuneného nábytku je cca 2-9 hodín. Matrace do 4 hodín. Záleží od typu čisteného materialu, stupni znečistenia, hlavne na teplote a vetrateľnosti v danej miestnosti.

Pri nehode po psoch, mačkách, rozliaty nápoj, krv, nečistiť ručne bez odsávania (možnosť spraviť ešte vačšiu škodu), ale čo najskôr vytepovať strojom.

Tepujeme aj vo večerných a nočných hodinách cez víkendy a sviatky bez príplatkov.