Tepovanie matracov

Nová Baňa, Žarnovica, Žiar nad Hronom, okolie 

Ponúkame Vám kvalitné hĺbkové tepovanie a čistenie matracov aj s odstránením roztočov. K danej službe odporúčame zvážit tepovanie sedačky a tepovanie kobercov.

Matrace a postele na ktorých trávime zhruba tretinu svojho života, by sme mali pravidelne hĺbkovo čistiť.

Tepovanie matracov - späť k pohodliu a zdraviu

Matrace sú neoddeliteľnou súčasťou našich spální. Poskytujú nám spánok, ktorý je nevyhnutný pre naše zdravie a pohodu. Aby však matrace vyzerali dobre a boli zdravé, je potrebné ich pravidelne čistiť.

Prečo je dôležité tepovať matrace?

Matrace sú vystavené každodennému opotrebovaniu. Na ich povrchu sa hromadí prach, nečistoty, zvieracia srsť, pot, ale aj baktérie a alergény. Tepovanie je jediný spôsob, ako odstrániť nečistoty a prach z hĺbky matraca a obnoviť jeho pôvodný vzhľad.

Výhody profesionálneho tepovania matracov:

  • Odstránenie aj tých najodolnejších nečistôt
  • Zlepšenie vzhľadu a kvality matraca
  • Zníženie rizika vzniku alergií
  • Zlepšenie kvality spánku

Naše služby

Ponúkame vám profesionálne tepovanie matracov. Používame najmodernejšie technológie a postupy, ktoré zaručujú vysokú kvalitu práce.

Naša firma má viac ako 10 rokov skúseností s tepovaním matracov. Používame najmodernejšie tepovače a čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu.

Po tepovaní vašich matracov budú vyzerať ako nové. Budete sa na nich môcť pohodlne spať a užívať si ich čistotu a sviežosť.

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite viac o našich službách.