Vyčistenie koženého nábytku

Ponúkame Vám čistenie kožených sedačiek, kožených kresiel, kožených stoličiek a koženého nábytku 

Interval čistenia a impregnácie kožených sedačiek a koženého nábytku sa odvíja podľa frekvencie používania, zašpinenia a farby kože.

Minimálny interval čistenia by nemal byť dlhší ako raz za pol roka. Pri zanedbaní kvalitného ošetrenia, stráca koža pružnosť, odolnosť a začne praskať, čím sa skracuje jej celková životnosť.

Čistenie kožených sedačiek

Kožené sedačky sú elegantným a nadčasovým doplnkom každého interiéru. Aby však vyzerali dobre a zachovali si svoj pôvodný vzhľad, je potrebné ich pravidelne čistiť.

Naša služba

Ponúkame profesionálne čistenie kožených sedačiek. Používame najmodernejšie technológie a postupy, ktoré sú šetrné k materiálu a zaisťujú, že bude vaša sedačka vyzerať ako nová.

Čo čistíme?

Čistíme všetky typy kožených sedačiek, od klasických kresiel a pohoviek až po moderné sedačky s čalúnením.

Ako postupujeme?

Pred čistením sedačku dôkladne vyčistíme od prachu a nečistôt. Potom použijeme špeciálny čistiaci prostriedok, ktorý je určený pre daný typ kože. Po vyčistení sedačku vyleštíme a ošetríme, aby získala ochrannú vrstvu.

Výhody našej služby:

  • Profesionálne čistenie
  • Šetrné k materiálu
  • Zachovanie pôvodného vzhľadu
  • Ochrana pred poškodením

Cena

Cena čistenia kožených sedačiek závisí od veľkosti a typu sedačky. Presnú cenu vám radi poskytneme na základe obhliadky.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše služby, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme a dohodneme si termín čistenia.