Dezinfekcia Ozónom

Ozonizácia - evolúcia v čistení, dezinfekcii a odstraňovanie zápachov

Inovatívny spôsob dezinfekcie Vášho dopravného prostriedku alebo nehnuteľnosti. Organický aspekt našej služby spočíva v prevencii pred ochorením. Zničenie mikroorganizmov. Aplikáciou ozónu klesne možnosť ochorenia o 99,9%. Investícia do zdravia je to najlepšie, čo môžete urobiť pre seba a svojich zamestnancov. Chemický aspekt našej služby spočíva v odstránení zápachu. Ozonizáciu môžete aplikovať pre zatuchnuté priestory z varenia alebo fajčenia. Po aplikácii v miestnosti budete cítiť svieži ostrý vzduch (niekomu pripomínajúci vzduch po búrke) 

Ozón likviduje baktérie, vírusy a plesne. Bývajte v zdravom prostredí. Aplikácia ozónu ničí choroboplodné zárodky a tvorí zdravé prostredie pre Váš život. Čistenie ozónom využívajú napríklad nemocnice. Ozón odstraňuje zápachy spôsobené fajčením, požiarom alebo varením. Je vynikajúcou alternatívou pre ľudí trpiacich alergiami. Ozonizácia sa využívala pre cenovú nedostupnosť iba na špecializovaných pracoviskách ako napríklad nemocnice. Dnes sa tento spôsob dezinfekcie aplikuje v obytných a verejných priestorov. 

Prečo aplikovať ozón pre čistenie a dezinfekciu a odstránenie zápachov?


- Likviduje baktérie, vírusy a plesne, huby
- Odstraňuje hmyz, roztoče a blchy
- Eliminuje zápach spôsobený fajčením, varením, požiarom, zápach po domácich zvieratách alebo záchodový zápach.
- Vynikajúce riešenie pre astmatikoch a alergikoch.

Proces čistenia a dezinfekcie
Ozón je veľmi efektívne dezinfekčné činidlo, ktoré sa vyskytuje v prírode. Vzniká z výbojov blesku, kde štiepením kyslíka z dvoj atómového kyslíka sa tvorí troj atómový ozón O3. Po aplikovaní sa rozkladá znova na kyslík. Zvýši Váš komfort a kvalitu Vášho bývania. Takmer žiadny mikroorganizmus nie je odolný voči pôsobeniu ozónu. Je pre dezinfekciu 50 krát účinnejší ako chlór. Okrem toho je chlór karcinogénny pre ľudský organizmus. Ozón je biologicky a chemicky nezávadný, preto je vynikajúcim riešením pre čistenie a dezinfekciu verejných priestorov.

Ako ozonizácia funguje?
Službu vykoná pracovník s generátorom ozónu, ktorý je distribuovaný do celého priestoru. Ozón sa dostane takmer všade a tak sa vykoná dezinfekcia priestorov. Po dezinfekcii cc 2 hodinách sa zákazník môže presvedčiť o odstránení zápachu z fajčenia prípadne varenia.

Cenník

  •  Auto - 15€
  • miestnosť 0,35€/m3
  •  Pri väčších zákazkách, cena dohodou.

Dôležité !
Počas aplikácie je PRÍSNE ZAKÁZANÉ zdržiavať sa v čistenej miestnosti ľuďom, zvieratám a rastlinám !